Výměna a vrácení zboží

Zboží je možné vrátit nebo vyměnit do 14ti dnů od převzetí zásilky. Zboží však musí být ve stejném stavu v jakém jste jej od nás obdrželi, to znamená čisté, nenošené a bez poškození.

Před odesláním si vytiskněte tento formulář a vložte ho do balíku spolu se zbožím, které vracíte.

Pro vrácení doporučujeme využít služby zpětné zásilky Zásilkovny, která je pro naše zákazníky zdarma.
V tomto případě stačí zboží zabalit, odnést na nejbližší podací místo Zásilkovny a při podání nahlásit tento číselný kód: 98489745. Pak už se o nic starat nemusíte a za vrácení zboží nic neplatíte.

V případě, že si pro odeslání vyberete jinou kurýrní službu, doporučujeme si připlatit za možnost sledování zásilky a odkaz nám zaslat do emailu. Za ztráty balíku u Vámi zvolené kurýrní služby neneseme žádnou odpovědnost.

VÝMĚNA ZBOŽÍ

Berte prosím na vědomí, že pokud jste si zvolili možnost výměny zboží za jiný produkt, zboží bude odesláno stejným způsobem jako předchozí zásilka, které se tato výměna týká. V případě, že vybraný produkt má rozdílnou cenu, než produkt, který jste vrátili, budou Vám peníze vráceny nebo bude požadován doplatek z vaší strany.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Částka za vrácené zboží Vám bude odeslána na účet, který jste uvedli ve formuláři, a to do 7 pracovních dnů od obdržení Vámi vrácené zásilky.